Tarot online

Dlaczego wybrać rozkład kart w Ezoteriko.pl?

Doświadczenie

Szybkie odpowiedzi i pełna poufność korespondencji. 

Szybkie płatności

Szybkie, bezpieczne płatności paynow, dostępny BLIK i przelewy 

Tarot Online

W ciągu 14 dni od złożenia zamówienia.

Artykuły na blogu - tarot online

zawód tarocistka - zarobki, wykształcenie, jak zostać
Ezoteryka
wróżka Emilia

Zawód: tarocistka – jak zostać, zarobki, wykształcenie

Z pewnością nie raz spotkaliście się z osobami czytającymi karty tarota i pomagającymi innym zrozumieć kluczowe aspekty swojego życia. Kim są ci specjaliści? Jakie mają kwalifikacje? Ile zarabiają? Oto kompendium wiedzy, które zostawi bez tajemnic zawód tarocistka. Tego typu doradztwo duchowe cieszy się rosnącym zainteresowaniem w wielu kulturach na całym świecie. Coraz więcej ludzi szuka

Czytaj więcej »
jaki horoskop się sprawdza - ezoteriko
Ezoteryka
wróżka Emilia

Jaki horoskop się sprawdza? Odkrywamy tajemnice astrologii

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaki horoskop się sprawdza? W świecie astrologii, gdzie gwiazdy i planety rządzą naszymi losami, wielu z nas szuka odpowiedzi, które pomogą zrozumieć naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. W tym artykule zapraszam do odkrycia tajemnic horoskopów i tego, który horoskop się sprawdza najlepiej dla Ciebie. Odpowiemy na pytanie, czy wszystkie horoskopy mają

Czytaj więcej »
znaczenie kart tarota - ezoteriko
Ezoteryka
wróżka Emilia

Co oznaczają najważniejsze karty tarota?

Tarot to tajemnicza i fascynująca dziedzina wiedzy, która przez wieki przyciągała ludzi poszukujących odpowiedzi na palące pytania dotyczące przyszłości, miłości czy kariery. Dla wielu osób tarot stanowi most między fizyczną rzeczywistością a duchowym światem. Ale co oznaczają karty tarota? Jakie tajemnice skrywają za swoimi symbolami? Zgłębmy tę tajemniczą sztukę i odkryjmy, co kryje się za

Czytaj więcej »
zawód tarocistka - zarobki, wykształcenie, jak zostać
Ezoteryka
wróżka Emilia

Zawód: tarocistka – jak zostać, zarobki, wykształcenie

Z pewnością nie raz spotkaliście się z osobami czytającymi karty tarota i pomagającymi innym zrozumieć kluczowe aspekty swojego życia. Kim są ci specjaliści? Jakie mają kwalifikacje? Ile zarabiają? Oto kompendium wiedzy, które zostawi bez tajemnic zawód tarocistka. Tego typu doradztwo duchowe cieszy się rosnącym zainteresowaniem w wielu kulturach na całym świecie. Coraz więcej ludzi szuka

Czytaj więcej »

Tarot online – rozkład kart przez Internet

Rozkłady kart Tarota przez Internet – profesjonalne rozkłady partnerskie online wykonywane przez doświadczoną wróżkę, bądź ezoteryka. Wystarczy, że podasz swoją datę urodzenia a my wykonamy dla ciebie profesjonalny rozkład kart tarota. Najprostsza wróżba karciana opiera się na jednej karcie, która wybierana jest w sposób losowy. Jednak czy na pewno losowy? Tarot online to nowa jakość w zakresie wróżb, horoskopów i astrologii. Czy jesteś ciekawa co skrywa przyszłość? 

Dla kogo jest tarot przez Internet?

Co do zasady, nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonywania rozkładów kart. Niektóre osoby wierzą, że kobieta nie powinna mieć styczności z tarotem w trakcie ciąży bo może to mieć negatywny wpływ. Nie ma jednak na to żadnych dowodów, podobnie jak na negatywne skutki wywołane przez tarot dzienny. Tarot online to połączenie maksymalnego komfortu z profesjonalną obsługą. Oferujemy stały kontakt mailowy i szybką interpretację rozkładu kart. Bez owijania w bawełnę i haczyków. Jesteśmy legalną firmą, wyspecjalizowanej w ezoteryce. 

Rozkład kart w Internecie

Interesuje cię tarot dzienny? A może chcesz byśmy wykonali dla ciebie rytuał miłosny? Ezoteryka ukierunkowana w stronę miłości to jedna z najpopularniejszych form wykorzystywania energii do własnych celów. Rozkładu kart tarota można z powodzeniem dokonać w sposób zdalny – z wykorzystaniem telefonu, bądź poczty e-mail. Zazwyczaj wystarczy podać swoją datę urodzenia i sferę życia odnośnie której chcemy poznać odpowiedzi kart tarota. Im więcej informacji podasz wróżce, tym pełniejsza będzie jej odpowiedź. 

Tarot online i księżyc

Od niepamiętnych czasów ludzie próbowali zajrzeć za zasłonę przyszłości. Przepowiadanie czyjej przyszłości za pomocą kart tarota, czy wróżenie, to jedne z wielu metod dywinacyjnych. Dywinacja jest to ,,sztuka lub praktyka, która stara się przewidzieć bądź przepowiedzieć przyszłe zdarzenia lub odkryć ukrytą wiedzę, zazwyczaj poprzez interpretowanie znaków lub przy pomocy nadnaturalnych sił.” Niektórzy pod tym terminem rozumieją również silną intuicję. Dywinacja przy użyciu kart tarota sprowadza się do obdarzenia zaufaniem ustaloną metodologię rozkładania kart. 

Rozkład tarota – intencje

Niezależnie od tego, czy używasz tarota z intencją korzystania z tego, co boskie, łącząc się z własną boskością, przewodnikami, aniołami, sprzymierzeńcami o wybranych wibracjach, czy też twoim celem jest udzielanie praktycznych wskazówek na codzienne zapytania – wymaga to odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Najstarsze talie kart tarota datowane są na wiek XV, jednak dopiero z kolejnymi stuleciami trafiły one do powszechnego obiegu. Największy rozkwit kartomancji to zdecydowanie XXI wiek, gdzie do obiegu trafiła niezliczona ilość wariantów kart tarota oraz kart wyroczni. 

Kolory w Tarocie

Każdy kolor znajdujący się w kartach Tarota łączy się z konkretnym żywiołem oraz powiązanym z nim archaniołem. Podczas odkrywania nowych talii tarota możesz napotkać odmienne nazwy barw, które dotyczą analogicznych kolorów. Kolory w Tarocie to: 

 • Pentakle (karo, denary, monety), 
 • Miecze (pik, włócznie, piki), 
 • Buławy (trefl, pałki, różdżki, kije, berła, pochodnie), 
 • Puchary (kier, kielichy, naczynia). 

Tarot online – figury

Poza kolorami, w tarocie wyróżniamy także figury. Mogą one reprezentować ludzi albo odnosić się do sytuacji, utaczających nas energii i wpływów, aspektów jaźni i wydarzeń. Co oznaczają poszczególne figury kart tarota? Informacje na ten temat znajdziesz w artykule na naszym blogu. Na specjalną uwagę zasługuje także spętanie miłosne, czyli popularny rytuał miłosny.

Tarot – symbole

W Tarocie znajdują się symbole powiązane z określonymi znaczeniami, często o naturze archetypowej. Symbole tarota to: baran, berło, błyskawica, chmury, drzewo, dynia, dzieci, dzwon, filar, gałązka, gołąb, góra, gwiazda, homar, jabłko, jajko, jeleń, klucz, koło, korona, koń, kot, królik, krzyż, książka, księżyc, kwadrat, kwiaty, latarnia, lemniskata, lew, lilia, łabędź, łuk, miecz, nóż, most, motyl, niedźwiedź, ogień, opaska na oczach, owoc, owoc granatu, pentakl, pies, pióro, ptak, puchar, różdżka, ryba, salamandra, skorupa, słonecznik, słońce, spirala, statek, strzała, sztandar, ścieżka, tęcza, trąbka, trójkąt, waga, wąż, winogrona, wioski, woda, zamek, żaba, żołądź. 

Tarot online – spojrzenie w przyszłość

Uniwersalny rozkład kart tarota sprowadza się do spojrzenia w przyszłość. Dzięki jego zastosowaniu można dowiedzieć się, co spotka nas w naszym życiu. Tarot online pokazuje zazwyczaj co pojawi się w przeciągu 3-6 miesięcy, jednak istnieją rozkłady kart tarota nastawione na inny wymiar czasowy. Najczęściej zadawane pytania, które należy zadać kartom tarota to:

 • co pojawia się na moim horyzoncie?
 • co to przyniesie?
 • co powinienem o tym wiedzieć?
 • dokąd to prowadzi?
 • jaki jest tego cel?
 • jakie działania powinienem teraz podjąć?

Dziennik tarota

Prowadzenie dziennika, w którym zapisujesz swoje rozkłady i interpretacje, może z czasem okazać się cenne. Jest to idealny sposób na zbadanie znaczeń i zastosowania ich w twoim życiu – zarówno gdy jesteś nowicjuszem, jak i wtedy gdy zyskasz doświadczenie. Może okazać się, że twoje początkowe spostrzeżenia dotyczące niektórych kart przeobrażą się w inne, które nabiorą znaczenia po upływie określonego czasu. Tarot online bazuje na różnych taliach, z czego każda posiada własną, unikalną mądrość o różnym poziomie głębi. 

Znaczenie liczb – tarot przez internet

Jeżeli zauważysz, że jedna i ta sama liczba lub sekwencja liczb powtarzają się w twoich rozkładach to jest to jasny sygnał, że wszechświat próbuje się z tobą skomunikować. Zorientuj się, co skupia twoją uwagę i co cię przyciąga. Mogą to być rachunki, tablice rejestracyjne, godzina na zegarze i inne numery, które napotkasz na swojej drodze. Tarot online odnosi się do pewnej symboliki i archetypów, w tym także symboliki liczb. Dlatego jeśli masz wrażenie, że jakaś liczba ,,cię prześladuje” – powinieneś zaznajomić się z jej ezoterycznym znaczeniem. Możesz także poprosić karty, aby ujawniły liczbą, która jest dla ciebie istotna. Kolor wskaże ci do jakiego obszaru życia odnosi się dana liczba. 

Tarot a miłość

Miłość jest niezwykle istotną dziedziną naszego życia. To ona daje nam siłę do działania i przynosi ukojenie, gdy tego potrzebujemy. Nasz tarot online może ci pomóc rozstrzygnąć kwestie, które dzieją się w twoim życiu uczuciowym. Nie jesteś pewna intencji partnera? A może jesteś ciekawa, czy spotkasz wartościową osobę w najbliższej przyszłości? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskasz dokonując zakupu w naszym sklepie ezoterycznym. 

Tarot online: Odkrywaj tajemnice przyszłości

Tarot online to coraz popularniejsza forma wróżby, która pozwala na odkrywanie tajemnic przyszłości oraz analizowanie życia uczuciowego, zawodowego czy duchowego. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu, który oferuje profesjonalne rozkłady kart tarota, możesz uzyskać wgląd w swoje przyszłe wydarzenia i podjąć lepsze decyzje w życiu. W tym artykule dowiesz się więcej o tarocie online oraz o tym, jak skorzystać z tej intrygującej metody wróżenia. Tarot online to forma wróżby, w której specjalista w dziedzinie tarota interpretuje rozkład kart tarota, aby odpowiedzieć na konkretne pytania dotyczące przyszłości klienta. Tarot online pozwala na uzyskanie porad i wskazówek z wygody własnego domu, bez konieczności osobistego spotkania z tarocistą.

Jak działa tarot przez internet?

Tarot online opiera się na tradycyjnych zasadach rozkładu i interpretacji kart tarota. Klient zadaje pytanie, a tarocista dokonuje rozkładu kart, który będzie odpowiedzią na to pytanie. Następnie, specjalista analizuje i interpretuje znaczenie kart, biorąc pod uwagę ich wzajemne relacje oraz kontekst pytania klienta.

Rodzaje rozkładów kart tarota online

W naszym sklepie internetowym oferujemy różnorodne rozkłady kart tarota online, które odpowiadają na różne pytania i problemy życiowe. Oto niektóre z nich:

 • Krzyż celtycki: ten popularny rozkład służy do analizy ogólnej sytuacji życiowej klienta.
 • Rozkład Trzech Kart: prosty i szybki rozkład, który może odpowiedzieć na konkretne pytania dotyczące przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
 • Rozkład Miłosny: ten rozkład pozwala na analizę życia uczuciowego, wskazując na możliwe przeszkody i dobre okazje w miłości.

Jak skorzystać z tarotu przez Internet?

Aby skorzystać z tarotu online, wystarczy odwiedzić nasz sklep internetowy i wybrać interesujący Cię rodzaj rozkładu kart tarota. Następnie, podaj swoje pytanie oraz dane niezbędne do wykonania rozkładu. Tarocista wykona dla Ciebie interpretację kart, którą otrzymasz drogą elektroniczną.

Tarot online to innowacyjna i wygodna forma wróżby, która pozwala na odkrywanie tajemnic przyszłości i analizowanie życia uczuciowego, zawodowego czy zdrowotnego.

Shopping Cart
Scroll to Top