Horoskop z kart tarota

Horoskop z kart tarota

Stawianie kart Tarota oraz ich późniejsze interpretowanie to wędrówka w zgliszcza symboliki, magii liczb i haseł. Nim spróbujesz wykonać horoskop z kart tarota, powinnaś dokładnie zapoznać się z całą talią i znaczeniem poszczególnych kart. Możesz się oczywiście posiłkować książkami, czy Internetem. Jednak wraz z nabieraniem doświadczenia, pewne rzeczy po prostu zapisują się w naszej pamięci. Ba! Rozkłady tarota potrafią uwolnić w nas pewien instynkt – hybrydę dedukcji i łączenia ze sobą niektórych informacji.

Poniższy wpis jest krótkim opracowaniem zagadnień z książki V. Constantino, Tarot Księżycowy. Możesz zauważyć, że niektóre karty często się pojawiają; może to oznaczać pewne bieżące aspekty lub określonych ludzi czy sytuacje w twoim życiu. Czasami jakaś karta będzie się stale pojawiała do czasu, aż jej znaczenie nie nie zostanie w pełni zrozumiane. Należy zwracać uwagę na powtarzające się schematy i tematy.

Odczytywanie Kart Tarota

Spostrzegawczość pozwala na zauważenie subtelności, takich jak wymiana spojrzeń pomiędzy ludźmi i zwierzętami na kartach. Wszelki symbolizm na kartach, jak symbole archetypowe, motyle lub zwierzęta, również mogą okazać się odkrywcze. Warto zaznajomić się także z podstawowymi kolorami występującymi w kartach tarota – mogą się one różnić zależnie od talii, jednak symbolika pozostaje tożsama. Jest to szczególnie ważne, jeśli regularnie wykonujesz horoskop z kart tarota. Odprawiając rytuał miłosny możesz wpływać na klarowność rozkładu kart.

Kolory w Tarocie

Pentakle
Żywioł: Ziemia
Kierunek: Północ
Archanioł: Uriel
Reprezentuje: Obszar materialny, finanse, bogactwo, dom, własność, biznes, zdrowie, fizyczność
Kolory odpowiadające: Karo, denary, monety

Miecze
Żywioł: Powietrze
Kierunek: Wschód
Archanioł: Rafael
Reprezentuje: Intelekt, myślenie, komunikację, logikę, umysł, analizę, ambicję
Kolory odpowiadające: Pik, włócznie,piki

Buławy
Żywioł: Ogień
Kierunek: Południe
Archanioł: Michael
Reprezentuje: Wolę, pasję, manifestowanie się, rozwój, siłę osobistą, ducha, motywację, energię, pracę i karierę
Kolory odpowiadające: Trefl, pałki, różdżki, kije, berła, pochodnie

Puchary
Żywioł: Woda
Kierunek: Zachód
Archanioł: Gabriel
Reprezentuje: Emocje, miłość, uczucie, intuicję, refleksję, współczucie, serce, relacje
Kolory odpowiadające: Kier, kielichy, naczynia

horoskop z kart tarota

Horoskop z kart tarota – figura

Twoja własna intuicja jest najpotężniejszym narzędziem jakim dysponujesz. Warto także posiłkować się znaczeniem kart podług figur, które się na na nich znajdują albo skorzystać z usługi tarot online.

Giermkowie: Młoda osoba, rozwijająca się osobowość; może wska- zywać na wiadomości, informacje, początki jakiejś sytuacji, naiwność, idealizm.

Rycerze: Młody dorosły; może wskazywać na znaczący ruch, po- dróż, działanie, komunikację.

Królowe: Figury matczyne, kobiety, które osiągnęły dojrzałość; może wskazywać na wsparcie, opiekowanie się, kobiece przywództwo i władzę.

Królowie: Figury ojcowskie, dojrzali mężczyźni, męskie wsparcie, przywództwo i władza

Interesuje Cię ezoteryka?

Więcej wpisów

kto może zdjąć urok - ezoteriko
Ezoteryka
wróżka Emilia

Kto może zdjąć urok?

Czy czujesz, że coś negatywnego wisi nad Twoim życiem? Czy masz wrażenie, że pech nie opuszcza Cię na krok? Być może padłeś ofiarą uroku. W

Czytaj więcej »

Interesuje Cię ezoteryka?

Więcej wpisów

kto może zdjąć urok - ezoteriko
Ezoteryka
wróżka Emilia

Kto może zdjąć urok?

Czy czujesz, że coś negatywnego wisi nad Twoim życiem? Czy masz wrażenie, że pech nie opuszcza Cię na krok? Być może padłeś ofiarą uroku. W

Czytaj więcej »
Shopping Cart
Scroll to Top